OFERTY PRACY  

 


Zobacz treść ogłoszenia....


 


Zobacz treść ogłoszenia....


 

Staż dla Absolwentów w Saila Sp. z.o.o.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz treść ogłoszenia....


 

Zatrudnienie w Spółce „PKP Intercity” S.A.

PKP Intercity to miejsce, które łączy doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem. To tu spotykają się ambicje młodego pokolenia z budowaną od wielu lat tradycją i wiedzą, aby wspólnie tworzyć organizację, która wychodzi naprzeciw potrzebom pasażera, jednocześnie zapewniając przyjazne miejsce pracy swoim 8,5 tys. pracownikom. Lokalizacje naszych Zakładów i działających na ich obszarze Sekcji to: Zakład Centralny w Warszawie (Sekcje Warszawa, Białystok, Terespol i Lublin), Zakład Zachodni w Poznaniu (Sekcje w Poznaniu i Wrocławiu), Zakład Północny w Gdyni (Sekcje Gdynia, Szczecin, Olsztyn i Bydgoszcz) oraz Zakład Południowy w Krakowie (Sekcje w Krakowie, Katowicach i Przemyślu).

Dlaczego warto u nas pracować?
PKP Intercity daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia, pracy z najlepszymi praktykami na rynku kolejowym oraz możliwość łączenia jej z pasją.Zapewnia pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich. Praca w PKP Intercity jest pełna wyzwań, daje możliwości udziału w różnorodnych projektach, szkoleniach wspierających rozwój. Oferuje korzystanie z benefitów pozapłacowych m.in. atrakcyjnych zniżek na krajowe i międzynarodowe podróże koleją, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów.

… a ponadto…
PKP Intercity to lider rynku przewozów pasażerskich w ruchu dalekobieżnym, uruchamiający ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Oferuje atrakcyjne ceny biletów, konkurencyjne czasy podróży i komfort pociągów.
PKP Intercity to przede wszystkim zespół zaangażowanych ludzi w dostarczenie jak najwyższej jakości usług dla pasażerów.

Jeżeli jesteście Państwo absolwentami Szkół z branży kolejowej oraz:

1.Technikum z kierunków: technik elektryk, technik automatyk, technik elektronik, technik mechanik, technik mechatronik 

2. Szkoły Branżowej I Stopnia z  kierunków:  elektromechanik, elektryk, operator obrabiarek skrawających, ślusarz, ślusarz/spawacz, monter-elektronik, mechatronik

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY !!!

Informacje na temat ofert pracy znajdą Państwo:
- na stronie: https://www.intercity.pl/praca
- kontakt telefoniczny Ewa Moc 697-048-281

Poniżej znajdą Państwo linki do filmów dotyczących rekrutacji i prezentacji niektórych zawodów kolejowych:

Rekrutacja: https://youtu.be/kLfoDtCAZqs
Maszynista: https://youtu.be/IvkhX7_9PRM
Rewident: https://youtu.be/vxUHDFFrD3c
Konduktor: https://youtu.be/ucKFQWi5vks
 


 


 

Zobacz treść ogłoszenia...

Informacja o wyniku naboru na stanowisko samodzielnego referenta


Zobacz treść ogłoszenia...

Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze Specjalista ds. kadr i płac